Orhan, Aynur & Isalmaz, Sevcan

From AmwayWiki
Jump to: navigation, search
Aynur ORHAN ve Sevcan İŞALMAZ
ORHAN.jpg
Pin: Diamond (2010)
Markets: Turkey
LOA:

unknown

LOS Upline:
Website:
Notes:

Amway işine başladığım dönemlerde ilk hayalim hayatımızdan para ile ilgili problemlerin çıkmasına katkıda bulunmaktı. Çok kısa sürede işin ciddiyetini kavrayıp, büyük bir işin içinde olduğumu farkettim. Uzun zamandır zihnimde olan ticari bir iş kurma fırsatını yakalamıştım. Hem de tamamıyla bana uygun yöntemler olan öğrenmeyi, öğretmeyi, sevgiyi, paylaşmayı, okumayı kullanarak.

Her geçen gün kendime ve etrafımdaki insanlara değer katabileceğim, kazanacağım, birilerinin kazanmasına katkıda bulunabileceğim bir işle karşı karşıyaydım. Bu duygu tüm iş hayatım boyunca beni inanılmaz motive etti.

Amway ürünlerini ve Satış Pazarlama Planı’nı tanımak, satışın ardındaki, bir şeyi verip parasını almak dışındaki anlamı keşfetmek, işimi kurmamı hızlandırdı. Süreç içinde liderliği öğrenmek ve liderlikler inşa etmek ise ayrı bir boyut ve keyif kattı.

Gümüş liderlik seviyesine ulaştığımda Amway’den gelen tebrik mektubunda “Kurmakta olduğunuz işinizde iyi bir başlangıç yapmış bulunuyorsunuz” yazıyordu. Bu beni çok şaşırtmıştı. Çünkü Gümüş olmak için çok çalışmıştım ve benim için bu, zirveye ulaşmak gibi bir şeydi. O günden sonra büyük düşünmeyi daha çok içselleştirdim ve yeni zirveleri keşfettim.

Elmaslığa çalıştığımız bu yıl içerisinde ve şu anda beni en çok saran duygu ise YENİ BAŞLAMIŞLIK duygusu. Bu hissiyat için Allah’a şükrediyorum ve tüm takımıma hep şunu söylüyorum: Çok çalışmamız lazım, henüz yeni başladık. Yapacak daha çok işimiz var. Sorumluluklarımız arttı. Hepinizi çok seviyorum. Bundan sonra sizin Zümrütlüğünüz ve Elmaslığınız için çalışacağız. Hayatımdaki en büyük keyif sizlerin Zümrüt ve Elmas yemeklerinize davet edilmek olacaktır.

Bu işteki en büyük yardımcım, hayatımdaki en güzel insanlardan biri, sevgili kız kardeşim Sevcan, varlığı, çabası, kendisine verdiğim her işi mükemmel yapması beni çok rahatlatıyor. Bazen liderlerimiz daha rahatlatıcı ve esnek buldukları için ondan danışmanlık almak istiyorlar. O, tüm takımın küçük sponsoru. Onunla birlikte çok büyük işler yapacağımıza inanıyorum.

Sevgili eşim başarımın ardındaki gizli mimar. Kendime güvenimin, güçlü hissetmemin arkasındaki değerli kişi. Ona ve çocuklarıma teşekkür ediyorum.

Çok özel bir sponsorluk hattıyla çalıştığımın farkındayım. Bu bana hep güç veriyor. Her birine minnettarım. Onlara sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Elmas olabilmemin tüm şartlarını oluşturdukları ve bana inandıkları için sonsuz teşekkürler.